parallax background

خدمات استودیو طراحان آزاد

خدمات ارائه شده در آتلیه استودیو طراحان آزاد به شرح زیر می باشد


طراحی کاتالوگ و بروشور

با برای معرفی گسترده محصولات خود و جنبه آموزشی آنها می توانید از کاتالوگ و بروشور با موضوع خاص که همراه با مجموعه ای از تصاویر همراه است استفاده نمایید.

طراحی لوگو و آرم

اگر برای معرفی موثر و ماندگارتر شدن در اذهان عمومی به دنبال یک راهکار فوق العاده هستید، ما به شما این را پیشنهاد می کنیم: یک لوگوی بی نظیر داشته باشید که نشانه هویت بصری و نوعی امضا اختصاصی برای شما باشد .


طراحی گرافیک

استودیو گرافیک طراحان آزاد با علم و درک اهمیت بسیار زیاد هنر و خصوصا گرافیک در امر تبلیغات ، در واحد طراحی گرافیک خود با به کار گیری نیرو های کاملا متخصص و خلاق و با پشتوانه ی بصری و آگاهی های به روزعلمی کافی به شما کمک می کند تا نمونه شوید
مارا به خاطر بسپارید

عکاسی صنعتی

در دنیای گسترده و پر رقیبِ تبلیغات، کاربرد عکاسی و به خصوص عکاسی صنعتی یکی از گزینه هایی ست که نمی توان از آن چشم پوشی کرد.
در استودیو طراحان آزاد، شما با تکنولوژی همراه شده و با استفاده از امکانات و دکوپاژهای کم نظیر، نور پردازی و البته مهارت، تجربه، دانش فنی، به قله ی اهداف تجاری خود خواهید رسید.طراحی وب سایت

سرعت انتقال محسوس اینترنت و فضای مجازی را نمی توان نادیده گرفت !
امروزه فضای مجازی راهی نو برای معرفی برند هاست. راهی نسبتا کم هزینه اما فوق العاده پر بازدید، ما با ایده های نو در کنار شما هستیم. طراحی وب سایت حرفه‌ای با استودیو طراحان آزاد

طراحی پوستر

تیم استودیو گرافیک طراحان آزاد با طراحی خلاقانه پوستر برای محصولات ، خدمات و یا اطلاعیه ها، شما را در یادها ماندگار می کند.

طراحی بسته بندی

بی شک یکی از گسترده ترین، متنوع ترین و اثرگذارترین ابزار تبلیغات و گونه های گرافیک که دارای ویژگی های قابل توجهی است، گزینه بسته بندی می باشد. ما با پیشنهاد شکیل ترین و کاربردی ترین محصولات بسته بندی، شمارا در ارائه خدمات به مشتریان خود، یاری می دهیم.

طراحی ساک دستی

بخش دیگری از شاخه های بسته بندی است که دارای بیشترین برد تبلیغاتی می باشد. این کالا خود به تنهایی در دست هر فرد نقش یک بیلبورد تبلیغاتی متحرک را بازی می کند که اگر هوشمند و خلاقانه طراحی شود طبیعتاً شما را در پیشبرد اهداف سازمان یا شرکت یاری می نماید.

Rate this page