طراحی تندیس
مارس 5, 2023
طراحی بنر
مارس 5, 2023
طراحی تندیس
مارس 5, 2023
طراحی بنر
مارس 5, 2023
نمایش همه

طراحی کارت دعوت

طراحی کارت دعوت به منظور دعوت و فراخواندن افراد و مخاطبان به مراسم‌های مختلف از عروسی و جشن تولد گرفته تا سمینار و نمایشگاه انجام می‌شود. با طراحی یک کارت دعوت زیبا چه به صورت چاپی و چه به صورت دیجیتالی برای مخاطبان خود ارزش قائل می‌شوید و به آن‌ها احترام می‌گذارید. طراحی کارت دعوت جز بهترین خدمات طراحی گرافیک است و حکم یک ابزار تبلیغاتی را نیز دارد زیرا در طراحی آن از لوگو، نام برند و اطلاعات تماس نیز استفاده می‌شود. تیم طراحان آزاد با بهره‌گیری از ابزارهای به‌روز طراحی کارت دعوت و انتخاب تم و تایپوگرافی مناسب ابزاری تبلیغاتی برای مراسمات شما طراحی می‌کنند. تیم طراحان آزاد بهترین شرکت طراحی گرافیک در حوزه طراحی دعوتنامه محسوب می‌شود.

کارت دعوت نامه چیست؟

کارت دعوت نامه (Invitation card) ابزاری است که برای مهمانان احتمالی فرستاده می‌شود تا آنان از دعوت شدن خود در یک مراسم خاص اطلاع پیدا کنند. این مراسم می‌تواند مجلس عقد، عروسی، عزاداری یا یک همایش و سمینار خاص باشد. 

چنانچه برگزار کننده یک نمایشگاه، جشن یا سمینار هستید، لازم است که نسبت به طراحی یک کارت دعوت یونیک و جذاب اقدام کنید. با این کار به مدعوین نشان می‌دهید که تا چه اندازه برای شما ارزشمند هستند، از طرف دیگر حرفه‌ای بودن خود را به آن‌ها القا می‌کنید. 

زیبا بودن این ابزار فراخوانی موجب می‌شود که حس خوشایندی در گیرنده به وجود آید. به همین دلیل ضروری است که دیزاین کارت دعوت نامه توسط گرافیست‌های ماهر مانند تیم طراحان آزاد انجام شود. در این مجموعه برای دیزاین کارت دعوت از فونت‌های خوانا و باکیفیت استفاده می‌شود. سادگی طرح و پرهیز از شلوغی یکی دیگر از اصولی است که گرافیست‌های این مرکز به آن پایبند هستند تا بتوانند به کارت جذابیت زیادی ببخشند.

مزایای کارت دعوت نامه

استفاده از کارت دعوت نامه محاسن و مزیت‌های بی‌شماری را به همراه دارد که تعدادی از آن‌ها به شرح ذیل است: 

  • پیدا کردن آدرس محل برگزاری

یکی از دغدغه‌های افراد دعوت شده به مهمانی‌های مختلف این است که در پیدا کردن آدرس محل برگزاری مراسم با چالش مواجه می‌شوند. بر روی کارت دعوت نشانی دقیق محل ضیافت را می‌آورید، بنابراین مهمانان از این بابت هیچ‌گونه نگرانی نخواهند داشت. مخصوصا اگر دعوت نامه از نوع دیجیتال باشد، حتی می‌توانید لوکیشن محل برگزاری را نیز در آن قرار دهید.

  • نشان دهنده حرفه‌ای بودن شما

در بسیاری از موارد افراد پس از دریافت کارت دعوت و با یک نگاه به اطلاعات موجود در آن کارت را پاره کرده و دور می‌اندازند. اما کارت دعوت نامه‌ا‌ی که به صورت جذاب و اصولی طراحی شده باشد، بیانگر حرفه‌ای بودن شماست. علاوه‌برآن به مخاطب نشان می‌دهید که تا چه اندازه در مسیر خود ثابت قدم و باانگیزه هستید.

  • یادآوری روز شمار مراسم

بعضی از افراد در به خاطر سپردن تاریخ برگزاری مراسمات و گردهمایی‌ها مشکل دارند، اما با ارسال کارت دعوت نامه سند مکتوبی را در اختیار مهمان‌ها قرار می‌دهید تا روز برگزاری مراسم مورد نظر را به یاد داشته باشند.

  • اطلاع دقیق از تعداد مهمان‌ها

اگر کارت دعوت نامه از نوع دیجیتال باشد، پس از ارسال آن برای افراد، آن‌ها به دعوت نامه شما پاسخ می‌دهند. از این‌رو به طور دقیق می‌فهمید که چه تعداد مهمان دارید؛ پس برنامه‌ریزی و تدارکات لازم را به بهترین نحو انجام می‌دهید.

کاربرد کارت دعوت نامه

این روزها استفاده از کارت دعوت نامه به دلیل کاربردهای فراوان آن بسیار رواج پیدا کرده است. از جمله این کاربردهای این ابزار محبوب می‌توان موارد زیر را نام برد:

  1. یکی از بیشترین و اصلی‌ترین موارد استفاده از کارت دعوت نامه مربوط به برگزاری جشن‌های عروسی است. در ضمن این ابزار برای دعوت کردن مهمانان به مراسماتی همچون جشن تولد و ترحیم نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  2. مدیران بعضی از شرکت‌ها و ارگان‌ها اصرار دارند که برای برگزاری جلسات کاری و مناسبت‌های مختلف کارت دعوت مخصوص به خود را داشته باشد. بنابراین اقدام به طراحی کارت دعوت و چاپ لوگوی تجاری خود بر روی آن می‌کنند.
  3. یکی دیگر از کاربردهای کارت دعوت نامه برای تبلیغات است. چاپ یک کارت با دیزاین حرفه‌ای ضمن این‌که نشان دهنده احترام شما نسبت به مشتریان و همکاران است، به بیشتر دیده شدن برند نیز کمک شایانی می‌کند.

طراحی کاغذ یاداشت

طراحی تی شرت

طراحی یو ایکس

طراحی کاریکاتور

طراحی پاکت نامه

طراحی فولدر

طراحی سربرگ

عکاسی تبلیغاتی

طراحی سررسید

طراحی لوح تقدیر

طراحی فاکتور

طراحی بدنه وسایل نقلیه

طراحی لباس فرم

چاپ سه بعدی

طراحی جلد کتاب

طراحی هدیه تبلیغاتی

طراحی مهر

طراحی ماگ

صفحه آرایی کتاب

طراحی موشن گرافیک

طراحی کاراکتر

طراحی استند

طراحی مجله

طراحی پیکسل

طراحی استرابورد

طراحی تابلو فروشگاهی

طراحی لایت باکس

طراحی دفترچه راهنما

طراحی تندیس

طراحی کارت دعوت

طراحی بنر

طراحی ساک دستی

طراحی رابط کاربری

طراحی رزومه

طراحی منو

طراحی بروشور

طراحی بیلبورد

طراحی تقویم

طراحی پیکتوگرام

طراحی اینفوگرافیک

طراحی لیبل

طراحی پرچم

طراحی تبلیغات

طراحی کاتالوگ

طراحی بسته بندی

طراحی قالب اینستاگرام

طراحی تراکت

طراحی ست اداری

طراحی پوستر

طراحی کارت ویزیت

تصویر سازی

طراحی هویت بصری

طراحی لوگو

Rate this post