طراحی کاراکتر
مارس 5, 2023
طراحی استرابورد
مارس 5, 2023
طراحی کاراکتر
مارس 5, 2023
طراحی استرابورد
مارس 5, 2023
نمایش همه

طراحی مجله

طراحی مجله چاپی با کیفیت عالی و قیمت مناسب توسط شرکت طراحی گرافیک طراحان آزاد. مجله به فایل یا برگه‌هایی گفته می‌شود که با یک هدف خاص طراحی و چاپ می‌شود. طراحی مجله یکی از خدمات اصلی گرافیک است. طراحی مجله شامل طراحی جلد مجله، قالب مجله و صفحه آرایی آن می‌شود. در واقع طراحی مجله فرآیند ساماندهی و ایجاد روابط یکپارچه بین عناصر مختلف نوشتاری مثل تیترها، سرتیترها و عناصر تصویری مثل تصویرسازی‌ها و نمودارهاست. یک طراحی مجله حرفه‌ای باعث جذابیت و سهولت در خواندن مجله شده و تعداد مخاطبان را افزایش می‌دهد. در کنار طراحی صفحه بندی مجله طراحی جلد آن نیز بسیار امیت دارد زیرا بیشتر مخاطبان در نگاه اول جذب تصویر روی مجله می‌شوند. شرکت طراحی گرافیک طراحان آزاد آماده ارائه خدمات طراحی انواع مجله به شما همراهان گرامی است. کارشناسان طراحان آزاد به خوبی می‌دانند که طراحی جلد کتاب باید به چه صورتی باشد.

مجله چیست؟

مجله (Magazine) کتابچه‌ای است که به صورت دوره‌ای از سوی مدیران شرکت‌ها برای معرفی محصولات یا خدمات به جامعه هدف چاپ می‌شود. مجله از نظر تعداد صفحات، نوع قطع و و فرآیند چاپ با روزنامه تفاوت دارد و در آن مطالب مختلف در فواصل زمانی مرتب منتشر شده و در اختیار خوانندگان قرار می‌گیرد. در حال حاضر با توجه به رقابت تنگاتنگی که بین بیزینس‌های مختلف وجود دارد، طراحی و چاپ مجله یکی از روش‌های موثر در زمینه تبلیغات به شمار می‌رود.

طراحی حرفه‌ای مجله تاثیر بسزایی در جذب خوانندگان و معرفی برند دارد. علاوه‌براین به خوانایی و درک بهتر محتوای مقالات و تبلیغات نیز کمک شایانی می‌کند. از این‌رو توصیه می‌شود که برای دیزاین مجله از شرکت‌های باسابقه مانند طراحان آزاد کمک بگیرید.

مزایای مجله

طراحی مجله برای شرکت‌های مختلف مزیت‌های فراوانی دارد که در ادامه به تعدادی از آن‌ها اشاره شده است:

  • هویت بخشیدن به برند

با طراحی مجله و دیزاین اختصاصی آن برای شرکت خود می‌توانید هویت منحصربه‌فردی به برند ببخشید و در عین حال اصالت و اعتبار آن را به رخ مخاطبان بکشید.

  • کسب اعتبار

طراحی و چاپ مجله یکی از قوی‌ترین ابزارهای تبلیغاتی برای معرفی برند به مشتریان و کسب اعتبار در سراسر دنیا محسوب می‌شود. پارامترهایی مانند به کار بردن تیترهای جذاب به منظور جذب کاربر و پرهیز از دیزاین شلوغ اعتبار کسب و کار شما را نزد مخاطبان دوچندان می‌کند.

  • جلب اعتماد مشتریان

با طراحی و چاپ مجله برای مجموعه خود در واقع به مشتریان نشان می‌دهید که قابل اعتماد هستند و می‌توانند روی خدمات و محصولات شما حساب کنند.

  • کسب درآمد مطلوب

مجلات از اعتبار بالایی نزد مخاطبان برخوردار هستند، در ضمن طول عمر تبلیغاتی که در آن‌ها درج می‌شود، بالا است. از طرف دیگر هرکدام از مجلات به صورت تخصصی در یک حیطه و موضوع خاص به چاپ می‌رسند. بنابراین مخاطب قدرت انتخاب دارد و می‌تواند مجله را با توجه به به نیازهای خود تهیه کند. این فاکتورها باعث می‌شود که با طراحی تبلیغات در مجله درآمد بسیار مناسبی را به دست آورید.

  • معرفی برند

درج تبلیغات در مجله این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد که آگهی مفصلی را درباره برند خود به چاپ برسانید. بنابراین برند شما به طیف وسیعی از افراد معرفی شده و در اذهان مردم ماندگار می‌شود. به خاطر سپردن برند در ذهن مخاطبان کمک می‌کند که آن‌ها به هنگام خرید ناخودآگاه محصولات یا خدمات شما را برگزینند.

معایب مجله

طراحی و چاپ تبلیغ در مجله معایبی مانند هزینه نسبتاً بالا و در مواردی نیز کیفیت پایین چاپ را به دنبال  دارد. البته با توجه به این‌که مخاطبان به تبلیغات چاپ شده در مجله به سرعت اعتماد می‌کنند، هزینه‌هایی که برای تبلیغات می‌پردازید در مدت زمان کوتاهی با فروش بیشتر پوشش داده می‌شود.

کاربرد مجله

بیزینس‌های مختلف طراحی و چاپ مجله را با اهداف مختلفی مانند معرفی محصولات و خدمات خود، کسب درآمد و تبلیغات مربوط به برند انجام می‌دهند. معمولاً شرکت‌های بزرگ و معتبر با طراحی مجلات چاپی یا دیجیتال به دنبال این هستند که برند خود را به سراسر دنیا معرفی کنند و از این طریق به اهداف تجاری خود مانند جذب مشتری بیشتر و درآمد بالاتر برسند.

طراحی کاغذ یاداشت

طراحی تی شرت

طراحی یو ایکس

طراحی کاریکاتور

طراحی پاکت نامه

طراحی فولدر

طراحی سربرگ

عکاسی تبلیغاتی

طراحی سررسید

طراحی لوح تقدیر

طراحی فاکتور

طراحی بدنه وسایل نقلیه

طراحی لباس فرم

چاپ سه بعدی

طراحی جلد کتاب

طراحی هدیه تبلیغاتی

طراحی مهر

طراحی ماگ

صفحه آرایی کتاب

طراحی موشن گرافیک

طراحی کاراکتر

طراحی استند

طراحی مجله

طراحی پیکسل

طراحی استرابورد

طراحی تابلو فروشگاهی

طراحی لایت باکس

طراحی دفترچه راهنما

طراحی تندیس

طراحی کارت دعوت

طراحی بنر

طراحی ساک دستی

طراحی رابط کاربری

طراحی رزومه

طراحی منو

طراحی بروشور

طراحی بیلبورد

طراحی تقویم

طراحی پیکتوگرام

طراحی اینفوگرافیک

طراحی لیبل

طراحی پرچم

طراحی تبلیغات

طراحی کاتالوگ

طراحی بسته بندی

طراحی قالب اینستاگرام

طراحی تراکت

طراحی ست اداری

طراحی پوستر

طراحی کارت ویزیت

تصویر سازی

طراحی هویت بصری

طراحی لوگو

Rate this post